O mnie – fotograf wnętrz Kraków

Napisanie kilku zdań o sobie jest jedną z najtrudniejszych rzeczy w mojej karierze jako fotograf wnętrz, ale spróbujmy.

Mam na imię Patryk, a fotografią interesuję się od 8 lat. Po zakończeniu studiów w zakresie wyceny nieruchomości, stwierdziłem że chcę zawodowo robić w życiu coś co mi sprawia przyjemność. Tym sposobem, 3 lata temu nawiązałem współpracę z renomowaną agencją nieruchomości Hamilton May w Krakowie jako fotograf wnętrz. Już wtedy wiedziałem, że będzie to moim sposobem na życie i dzięki temu wkładam całe swoje serce w każde fotograficzne wyzwanie. Ta przygoda trwa do dzisiaj, a na koncie mam około 1000 sfotografowanych nieruchomości. Mogę śmiało rzec, że nic w fotografii wnętrz mnie nie zaskoczy.

Fotografia jest dla mnie możliwością na zatrzymanie czasu. Czuję ogromną satysfakcję, gdy mogę się podzielić z innymi czymś, co sam zobaczyłem.

Czym jest dla mnie fotografia wnętrz?

Fotografia wnętrz to nie tylko sposób na pokazanie stylu i układu wnętrza. Jest ona również możliwością oddania charakteru klimatu panującego we wnętrzu, a także integracji przestrzeni ze światłem. Wykonując zdjęcia staram się, aby w każdym kadrze nie zabrakło niczego z wyżej wymienionych.

Fotografia wnętrz, a co poza nią?

Wyścigi samochodowe (szczególnie Formuła 1), simracing, kuchnia włoska, lampka dobrego wina.

Serdecznie zapraszam Państwa do obejrzenia mojego portfolio.